facebook

Zaufali mi

Praca coachingowa z Agnieszką to było bardzo ciekawe i rozwijające przeżycie. Pozwoliło mi ruszyć z tematem, w którym trwałem w impasie, a następnie skupić się na nim, z czym bywało różnie oraz sumiennie i regularnie nad nim pracować. Jestem pod wrażeniem tego, jak świetnie Agnieszka jest przygotowana do każdej sesji i pamięta rzeczy,o których nawet ja już zdążyłem zapomnieć. Miło wiedzieć,że jest ktoś, do kogo w każdym momencie mogę się zgłosić, a kto w słabszym momencie zmotywuje, zada odpowiednie pytanie, które ukierunkuje, rozwieje wątpliwości, zmotywuje :).

Rafał, przedsiębiorca, specjalista IT

 

Pracowałam z p. Agnieszką Pawlik podczas sesji coachingowych. Agnieszka jest ciepła, zachęcająca, budzi otwartość i zaufanie.  Jednocześnie mocno trzyma kierunek obrany przez Klienta- zgodnie z ustalonym celem dla procesu czy sesji coachingowej.

Jest dociekliwa, wymagająca, wierzy że Klient znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie dla problemu i konsekwentnie wspiera go w dążeniu do realizacji celów, które są dla niego ważne.

Polecam p. Agnieszkę Pawlik jago solidnego, profesjonalnego i wiarygodnego coacha, który skutecznie wspiera swoich Klientów w poprawie ich wyników biznesowych, osobistych i zawodowych.

Anna, doradca zawodowy, trener

 

Z pomocy Pani Agnieszki Pawlik korzystałam przez 4 miesiące. Rozpoczęłam sesje z bardzo ogólnym celem zwiększenia poczucia własnej wartości. Na samym początku Pani Agnieszka wytłumaczyła mi bardzo dokładnie na czym będzie polegać nasza współpraca i czego mogę oczekiwać po przeprowadzonych sesjach. Pomogła mi sprecyzować moje cele i podjąć działania, które pozwoliły mi te cele osiągnąć. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się skorzystać z profesjonalnej pomocy Pani Agnieszki. Przez cztery miesiące wykonałam ogromny krok w kierunku zdobycia pewności siebie. Podjęłam działania, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe. Dzięki sesjom zwiększyłam rówież swoje kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenie firmy.

Pani Agnieszka to znakomity coach. Zawsze świetnie przygotowana do sesji. Kreatywna. Sympatyczna. Sesje z Panią Agnieszką polecam wszystkim, którzy poszukują naprawdę skutecznego coacha!

Stanisława, Pracownik naukowy

 

Zapowiadało się świetnie, szczególnie, że byłam na rozdrożu w mojej firmie. Agnieszka dostarczała mi wiatru w żagle, które tak bardzo były mi potrzebne, aby się dalej rozwijać. Wszystko sobie poukładałam, plany roczne firmowe, plany rodzinne, czas dla siebie i przyjaciół, czas na pracę, zdrowie i przyjemności. W mojej głowie zagościł porządek, harmonia i spokój, poznałam siebie. Wyzwoliłam swoją odwagę do działania i zapomniałam o strachu, który mnie blokował.

Potem nastąpiło tąpnięcie, wypadek, katastrofa (niezależne zdarzenie losowe, zupełnie niezwiązane z nasza pracą) i myślałam, że teraz to już nie mam po co żyć, nie mam co ze sobą zrobić, i nie mam powodów, aby się pozbierać. Ogromne emocje, panika i beznadziejność. Tu właśnie okazało się, że to był najlepszy moment z coachem, który małymi kroczkami w bardzo krótkim czasie wyprowadził mnie z dołka do życia, do stabilizacji. Wszystko się poukładało, priorytety, plany, system został przywrócony do działania. Obecnie wszystko toczy się w odpowiednim tempie, bez szarpania, pędu i frustracji. Zagościła u mnie pełnia życia i wielka samoświadomość.

Po tej 'przygodzie z coachem' pozostaje mi z tyłu głowy tylko jedno pytanie na które nie znajduję odpowiedzi: Czy to był przypadek, że właśnie w tym czasie Aga była ze mną? 

Gorąco pozdrawiam

Aleksandra z Milomi

 

Moja decyzja podjęcia współpracy z coachem była przemyślana. Byłam po dosyć ciężkich sytuacjach w moim życiu. Był to też moment w którym zrozumiałam, że muszę się zebrać i zawalczyć o siebie. I wtedy trafiłam na Agnieszkę. Cudowną, miłą, ciepłą i przede wszystkim profesjonalną w tym co robi osobe. Nasza współpraca była intensywna i pomogła mi w osiąganiu celów jakie sobie wyznaczyłam. Rzeczy , które były dla mnie trudne i powodowały brak akceptacji samej siebie znikały z każdą sesją. Stałam się silną i wierząca we własne możliwości kobietą. Sposób pracy Agnieszki bardzo mi się podoba, zawsze przygotowana do sesji, konkretna, bezpośrednia. Zawsze pod telefonem czy „mailem”. Bardzo ciepło będę wspominać nasze sesje i mam nadzieje, że pozostaniemy w kontakcie. Z pełną odpowiedzialności moge polecić współprace z Agnieszką. Jeszcze raz wielkie Dziekuje.

 

Magda

 

 

Coaching z Agnieszką pozwolił mi na zmianę sposobu myślenia o życiu i możliwości osiągnięcia swoich celów. Sesje z panią Agnieszką zmusiły mnie do zastanowienia się co jest dla mnie ważne, jak mogę zmienić siebie i moje życie. Były one także źródłem inspiracji a także nowych pomysłów. Urzekła mnie jej bezpośredniość i przyjazne nastawienie. Dzisiaj jestem już innym człowiekiem. Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.

Zbigniew - Inżynier mechanik

 

Do Agnieszki trafiłem przez ciekawość, z przypadku. Od dłuższego czasu słyszałem o coachingu, ale nie wiedziałem na czym to tak naprawdę polega, aż w końcu postanowiłem się przekonać. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony myśląc, że coaching to kwestia chwilowej mody, ale po kilku sesjach, ku mojemu zdziwieniu, zrozumiałem że nie i dostrzegłem ogromną wartość tych spotkań i ich wpływu na moje życie. Nie mam doświadczenia z innymi coachami, ale Agnieszka jest w pełni profesjonalna, empatyczna, ma łatwość nawiązywania dobrego kontaktu i nie zamieniłbym jej na żadnego innego coacha. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że sesje prowadzone przez Agnieszkę mają znaczny wpływ na moje życie prywatne i zawodowe oraz na podejmowane działania i decyzję. To jedna z lepszych inwestycji jakich dokonałem w moim życiu ;) Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.

Robert, specjalista ds. wdrożeń zintegrowanych systemów zarządzania

 

Polecam coaching z Agnieszką. Jest niezwykle profesjonalnym coachem, pełnym energii i zaangażowania. Podczas sesji czułam się bezpiecznie – słuchana, akceptowana i nieoceniana. To pozwoliło mi się otworzyć, zajrzeć w głąb siebie i robić kolejne kroki na przód. Każda sesja dawała mi masę pozytywnej energii, motywacji, wiary w siebie i w to, że mogę zdobyć to czego pragnę!  Podczas kolejnych sesji dokonywały się zmiany we mnie, moim myśleniu i postrzeganiu. Dziś łapie się na tym, że sama zadaje sobie pytania :)  Coaching z Agnieszką zapoczątkował proces zmian, który trwa nadal:)

Justyna, manager

 

Coaching z Agnieszką dał mi możliwość lepszego poznania siebie i niczym igła kompasu wskazał właściwy kierunek marszu. Dzięki Agnieszce mogłam zapoczątkować wiele cennych procesów rozwoju i odkrywania własnego potencjału, a także nauczyłam się realizować zamierzone cele i wiem, że mogę osiągnąć niemalże wszystko, o czym tylko zamarzę. Sesje były dla mnie wielką inspiracją do działania, i właśnie dzięki nim moje życie nabrało rozpędu. Już nie czekam na lepsze jutro, teraz kreuje swoje lepsze dzisiaj. Wiem, że moje życie leży w moich rękach. Gorąco polecam!

Anna, Kraków

 

Początkowo nie byłem zbytnio przekonany do coachingu. Namówił mnie znajomy, który wcześniej był klientem Agnieszki. Dziś jestem mu za to wdzięczny. Dzięki coachingowi z Agnieszką doprecyzowałem  cele oraz wizję swojej firmy. Odkryłem nowe sposoby rozwoju przedsiębiorstwa, pozyskiwania Klientów oraz motywowania pracowników. Dzięki temu nie tylko zwiększyły się moje zyski i poprawiły relacje z pracownikami, ale również zyskałem większy spokój i równowagę, co z kolei bardzo pozytywnie wpłynęło na moje relacje z rodziną.

Krzysztof, właściciel firmy

 

Praca z Agnieszką, była dla mnie bardzo wyjątkowym przeżyciem. W atmosferze zrozumienia i serdeczności odkryłam to, co dla mnie najważniejsze. Dziękuje.

Magda, przedsiębiorca

 

Agnieszka jest nie tylko świetnym coachem, ale i człowiekiem. Widać, że podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem – zawsze profesjonalna, przygotowana, życzliwa i uśmiechnięta. Potrafi słuchać i w właściwym momencie zadawać odpowiednie pytania. Dzięki temu uświadomiłam sobie wiele ważnych spraw  i sama zaczęłam budować swoje życie i karierę tak jak tego chcę.  Polecam z czystym sumieniem!:)

Anna, architekt

 

Zaufali mi między innymi: