facebook

Kobieta Przedsiębiorcza – Jak zwiększyć zarobki oraz osiągnąć satysfakcję i spokój wewnętrzny?

,,Każdy głupi potrafi zawierać transakcje handlowe, ale trzeba geniuszu, wiary i wytrwałości by stworzyć markę."
David Ogilvy

 

Program skierowany jest do Właścicielek mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Pracując z Kobietami Przedsiebiorczymi pomagam im głównie w 3 obszarach:

 

1. Zwiększeniu zysków – m.in. poprzez wspólne opracowanie zindywidualizowanych dla ich dzialalności strategii powodujących wzrost sprzedaży, pozyskanie nowych Klientów, zwiększenie satysfakcji Klientów i częstotliwości dokonywania przez nich ponownych zakupów oraz zwiększenie liczby osób pracujących w ich firmie/strukturze.

Kluczowym elemetem jest tutaj odkrycie i przepracowanie często nieświadomych, a ograniczających przekonań na temat pieniędzy, zamożności, sukcesu, które mogą niezauważalnie blokować ich sukces.

2. Lepszym zarządzeniu swoim czasem, energią i motywacją , gdzie efektami mają być:

3. Zbudowaniu pewności siebie i odwagi do podejmowania decyzji, działań oraz nowych wyzwań

Głównym celem jest rozwinięcie Twojego biznesu, zwiększenie zarobków oraz osiągnięcie satysfakcji i spokoju wewnętrznego.

 

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ BEZPŁATNĄ SESJĘ PRÓBNĄ!

 

Dlaczego prowadzę ten program ?

Mała i średnia firma jest nie lada wyzwaniem. Sama prowadzę firmę coachingowo - szkoleniową oraz od ponad 7 lat jestem współwłaścicielką firmy handlowej. Wiem z jakimi trudnościami spotykają się przedsiębiorcy na początku prowadzenia działalności oraz jak ewoluują one z biegiem rozwoju firmy.

Byłam już w tym momencie kiedy okazało się, że jednak to wszystko nie jest takie proste jak sobie wyobrażałam. Kiedy nie było takich zysków i sprzedaży jakiej oczekiwałam. Kiedy wszyscy dookoła świetnie radzili sobie na etacie dziwiąc się czemu ja również nie pójdę do ,,normalnej pracy.”

Dziś już wiem jak ważna jest odpowiednia organizacja czasu, wiem jak łatwo się zatracić w pracę, która miała dawać upragnioną wolność i niezależność. Wiem jak trudno jest oddać cześć swoich obowiązków, pozbyć się nadmiernego kontrolowania oraz nabrać odwagi do podejmowania nowych działań.  Znam to uczucie ścisku w klatce, wyrzutów sumienia i odbiegających myśli podczas odpoczynku. Wiem jak trudno jest oprzeć się pokusie by  odłożyć siebie i swoje potrzeby na drugi plan, jak trudno jest zacząć naprawdę żyć.

Z drugiej strony wiem też jak niejednokrotnie ciężko jest się zmotywować do działania gdy nie mamy jasnych struktur, obowiązków  i przysłowiowego bata nad głową. Wiem jak łatwo jest wszystko przełożyć na później, popaść w nadmierny perfekcjonizm i co chwilę rozpoczynać nowy projekt nie kończąc poprzedniego. Znam te lęki, obawy, frustracje i  blokady.

Wiele  z tych sytuacji zmotywowało mnie do poszukiwania nowych rozwiązań, poszerzania wiedzy oraz pogłębienia zrozumienia swoich podświadomych oporów, oczekiwań i potrzeb. Uczyłam i wciąż uczę się od najlepszych biznesmenów, coachów i trenerów na świecie. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów i programów m.in. z zakresu psychologii, coachingu, sprzedaży czy funkcjonowania biznesu . Dzięki temu, że jako przedsiębiorca przeszłam już przez wiele kryzysów i błędnych decyzji, które stanowiły dla mnie niezwykłą naukę i drogę do sukcesu, dziś już wiem jak ich uniknąć i stworzyć dobrze prosperujący biznes.  Gdyby ktoś parę lat temu podzielił się ze mną tą wiedzą i wsparłby mnie  w mojej drodze do sukcesu byłabym zapewne dzisiaj dużo dalej niż jestem, unikając przy tym licznych frustracji.

Dlatego też dzisiaj w pełni angażuje się w pomoc innym przedsiębiorcom . Chętnie wykorzystam swoje doświadczenie i wiedzę aby również Tobie pomóc rozwinąć biznes, zwiększyć zyski oraz osiągnąć upragniony spokój wewnętrzny i satysfakcję.