facebook

Kim jestem?

Agnieszka Pawlik – certyfikowany coach, psycholog, trener

Absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (dyplom z wyróżnieniem), ukończyła prestiżową, międzynarodową Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching” prowadzoną przez Erickson College International z Vancouver (akredytowaną przez ICF). Posiada międzynarodowy certyfikat EPC potwierdzający jej umiejetnosci coachingowe. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliła w Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest absolwentką Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbyła kurs z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz zrealizowała wiele specjalistycznych szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii i coachingu.

Z racji swojego kilkuletniego doświadczenia biznesowego, oprócz teoretycznej wiedzy posiada również praktyczne doświadczenie m.in. z zakresu sprzedaży, utrzymywania relacji z (także kluczowymi) Klientami, zarządzania czasem oraz innych codziennych wyzwań z jakimi zmierzają się przedsiębiorcy czy kadra zarządzająca. Ma bogate doświadczenie w pracy z dużymi organizacjami z różnych branż. Współpracowała między innymi z takimi firmami jak: RMF MAXXX, TaniejSieNieDa, Mdent czy Maxvet.

Posiada doświadczenia w pracy z grupami terapeutycznymi (m.in. Krakowski Instytut Psychoterapii), dziećmi i młodzieżą (m.in. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ), dziećmi chorymi na autyzm (Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom) oraz seniorami (treningi pamięci). Posiada kwalifikacje pedagogiczne dzięki czemu jest uprawniona do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą. Ma na swoim koncie również wystąpienia na konferencjach naukowych.

Cechuje ją wrażliwość, cierpliwość oraz otwarcie na drugiego człowieka. Praca Coacha jest jednocześnie jej pasją, której poświęca się w stu procentach. Bezgranicznie wierzy w ludzkie możliwości, uważa że nie ma rzeczy niemożliwych i nieosiągalnych. Uwielbia wspierać rozwój innych oraz być ich towarzyszem w drodze do osiągania zamierzonych celów. Sukcesy jej Klientów są jej osobistymi sukcesami, które dają jej spełnienie i satysfakcje.

Prywatnie szczęśliwa żona, spełniona kobieta, pasjonatka życia i niedzielnych wyjazdów. Uwielbia się rozwijać, nieprzerwanie uczestniczy w kursach i warsztatach, które pozwalają jej zdobywać nowe umiejętności oraz doskonalić te, które już posiada. Nigdy nie mówi sobie dość oraz nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Życie jest dla niej wyzwaniem i drogą usłaną różnymi możliwościami.

Jej mottem jest :

,,Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną...”

 

Wybrane kursy i szkolenia: