facebook

Ile kosztuje coaching?

Cena za sesje uzależniona jest od obszaru, zagadnienia, liczby godzin oraz formy współpracy. To jak długo będzie trwał coaching, zależy od indywidualnych potrzeb, celów Klienta i częstotliwości spotkań, które z reguły odbywają się w odstępach jedno, dwu lub trzytygodniowych. Cały proces coachingowy trwa zazwyczaj od 1 do 6 miesięcy. Na podstawie aktualnej sytuacji i oczekiwań Klienta wspólnie ustalamy cenę i częstotliwość spotkań.

Klienci indywidualni

Pierwsze spotkanie dla Klientów indywidualnych jest zawsze bezpłatne i do niczego Cie nie zobowiązuje, dzięki czemu bez ryzyka będziesz mógł ocenić czy coaching jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem a ja odpowiednim coachem. Sam zweryfikujesz jakie korzyści możesz wynieść z coachingu oraz jak wyglądają takie spotkania. To również okazja żeby zadać pytania i dowiedzieć się więcej na temat metody jaką jest coaching.

Klienci biznesowi

Również pierwsza wizyta w przypadku Klientów biznesowych jest bezpłatna. Chętnie przyjadę na niezobowiązujące spotkanie do Twojej firmy aby zaprezentować czym jest coaching oraz jakie może przynieść korzyści dla Twojej organizacji.

Przed rozpoczęciem współpracy zawsze dokonujemy kompleksowej analizy obecnej sytuacji firmy, określamy wyzwania, potrzeby i cele organizacji oraz  projektujemy indywidualny program rozwojowy.

Zapraszam: Umów się na bezpłatne spotkanie!