facebook

Diet Coaching

Odchudzanie rozpoczyna sie w głowie

 

W dzisiejszych czasach media zalewają nas obrazami idealnych, szczupłych sylwetek, oraz promują różnego rodzaju „diety cud” i suplementy diety o magicznym działaniu odchudzającym. Ciało jest obecnie naszą wizytówką, w związku z czym stało się również powodem naszych obaw i zmartwień. Niejednokrotnie próbujemy schudnąć ale często poddajemy się albo zrzucamy kilka kilogramów, a następnie wracamy do wagi wyjściowej. W jaki sposób trwale schudnąć kiedy prowadzimy „szybki tryb życia”, mamy wiele stresów i czasami brakuje nam siły aby odmówić sobie niewątpliwej przyjemności jaką jest jedzenie?

Pamiętajmy że w odchudzaniu bardzo dużą rolę odgrywa nasze podejście i psychika. Każdy z nas jest inny, ma inną osobowość, doświadczenia, sposób myślenia oraz preferuje różny styl życia – nie istnieje zatem cos takiego jak idealna dieta cud dla wszystkich. Pomimo, że dla wielu ludzi, którzy nigdy nie zmagali się z nadwagą wydaje się, że wystarczy po prostu jeść mniej, sprawa nie jest taka prosta. Za trudnościami w odchudzaniu niejednokrotnie stoi szereg przyczyn psychologicznych, często dla nas nieuświadomionych takich jak błędne przekonania, pragnienia, emocje, lęki czy nawyki.

Dla kogo jest Diet Coaching?

Diet Coaching jest idealnym rozwiązaniem dla osób które:

Przykładowe korzyści:

Diet Coaching jest jednym z najbliższych mi obszarów mojej pacy. Już od czasów studiów psychologicznych fascynowała mnie psychodietetyka o czym świadczy napisana przeze mnie praca magisterska w tym zakresie oraz wystąpienia na konferencjach naukowych. Sama również przez ponad 10 lat walczyłam z otyłością, zatem bardzo dobrze rozumiem trudności i wyzwania osób starających się schudnąć, a następnie utrzymać swoją nową wagę. Dziś już wiem, że odchudzanie musi rozpocząć się w głowie, dlatego do każdego Klienta podchodzę indywidualnie – traktując go jako niepowtarzaną jednostkę - z znanymi tylko jemu samemu przeszłymi doświadczeniami zarówno w życiu, jak i odchudzaniu oraz towarzyszącymi temu emocjami, przekonaniami i pragnieniami.

Pragnę Cię wspierać w Twojej drodze do sukcesu, jestem przekonana, że możesz go osiągnąć dlatego też serdecznie zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie– nic nie ryzykujesz a będziesz mógł się przekonać czy ta metoda jest dla Ciebie i być może zrewolucjonizujesz swoje życie!