facebook

Coaching równoważenia życia zawodowego i osobistego

Ludzie spieszą się w pracy, dlatego niedbale ją wykonują; spieszą się w używaniu życia, dlatego jego smaku nie odczuwają; spieszą się w odpoczynku, dlatego nie mogą wypocząć.

 

Każdy z nas zmaga się z problemami pogodzenia życia zawodowego, rodzinnego oraz spełniania prywatnych marzeń. Często odczuwamy że doba jest za krótka aby zrobić wszystko to, czego byśmy chcieli. Taki konflikt ról niejednokrotnie prowadzi do frustracji i niezadowolenia z różnych sfer życia. Work-Life Balance Coaching pomaga utrzymać równowagę pomiędzy tym, co dla nas ważne i pozwala na rozwój w różnych sferach życia. Coaching daje szanse na dokonanie analizy obecnego stanu rzeczy, pozwala dotrzeć do wewnętrznych potrzeb i daje możliwość odnalezienia sposobów na ich zaspokajanie bez konieczności rezygnowania z innych.

Dla kogo?

Work-Life Balance Coaching skierowany jest do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem pogodzenia kilku ról życiowych i chcieliby to zrobić w optymalny sposób, który przyniesie im satysfakcje z życia. Coaching skierowany jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Umiejętność pogodzenia różnych sfer życiowych oraz osiągnięcia równowagi między nimi jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na satysfakcje zawodową, a tym samym większą efektywność pracowników.

Przykładowe korzyści