facebook

Coaching rodzicielski

Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom: pierwsza to korzenie - druga to skrzydła.
Hodding Carter, Jr.

 

Bycie rodzicem to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających ról jakie człowiek obejmuje podczas swojego życia. Nikt z nas nie rodzi się z gotową wiedzą na temat tego, jak być dobrym rodzicem ale uczymy się tego dopiero w praktyce, kiedy nagle nasze dotychczasowe życie ulega całkowitej przemianie. W dzisiejszych czasach rodzic staje przed coraz większą ilością wyzwań związanych z wychowywaniem dzieci oraz z gospodarowaniem czasu pomiędzy życiem rodzinnym, a karierę zawodową. Coaching dla rodziców pomaga w budowaniu i umacnianiu kompetencji rodzicielskich na różnych etapach bycia rodzicem. Umożliwia osiąganie zamierzonych przez rodziców celów wychowawczych oraz pomaga pokonywać poszczególne bariery i rozwiązywać problemy.

Dla kogo?

Coaching dla rodziców skierowany jest zarówno do rodziców, którzy dopiero spodziewają się potomstwa jak i tych, którzy posiadają dzieci w każdym wieku. Adresowany jest do osób, które chcą świadomie wychowywać i budować trwałe, oparte na miłości i zrozumieniu relacje ze swymi pociechami. Coaching jest dla wszystkich którzy:

Przykładowe korzyści

* Agnieszka Pawlik jest nie tylko coachem, ale i psychologiem. Posiada kwalifikacje pedagogiczne i oraz doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w szkole, jak i w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w pracy z dziećmi chorymi na autyzm.