facebook

Coaching dla Artystów i Kreatorów

 

Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.
Mary Lou Cook

 

Okresowy brak weny twórczej, czy wybór pomiędzy byciem wiernym sztuce, a pójściem w stronę komercji to bolączka wszystkich artystów czy pracowników kreatywnych. Twórcy wielokrotnie zastanawiają się z jakiego powodu, w niektórych momentach pomysły wręcz same przychodzą im do głowy, a w innych nie mogą wymyślić nic nowego. Niejednokrotnie również stają przed wyborem czy żyć w zgodzie ze swoim zmysłem artystycznym, czy nagiąć go po to by zarobić godne pieniądze. Twórczość jest silnie związana z indywidualnymi doświadczeniami, aktualną sytuacją życiową czy kontekstem społecznym. Art & Creative coaching pomaga artystom i pracownikom kreatywnym odkryć w jaki sposób przebiega ich własny proces tworzenia i w jaki sposób go stymulować. Wspiera ich również w podejmowaniu trudnych decyzji z jakimi muszą się zmierzyć traktując sztukę jako źródło dochodu.

Dla kogo?

Art & Creativity Coaching skierowany jest do: projektantów, architektów, tancerzy, scenografów, reżyserów, aktorów, muzyków, kompozytorów, fotografów, ludzi sztuki, pisarzy, twórców reklam, pracowników agencji reklamowych którzy:

Przykładowe korzyści